2007

Αυγή

[1]

Σε ένα γήπεδο

Μια ομάδα κατά την περίοδο 2010 να ενταχθούν Guangzhou Sunray Cave, ο ίδιος και YE Chao μαζί αποτελούν την πιο εντυπωσιακή προσθήκη για τους συνδυασμούς Hengda. , 23 συμμετοχές και σημείωσε 12 γκολ. Μια σκόρερ του έτους, σκέφτεται η Κίνα κατετάγη τέταρτος σκόρερ.

201 χρόνια στις 11 Σεπτεμβρίου 2010 στη σεζόν πρωταθλήματος, η πρώτη 21, Guangdong Sunray Cave εναντίον Beijing Institute of Technology, η οποία είναι μια μάχη του υποβιβασμού, το πρώτο μισό του παιχνιδιού σε 0-0, τα πρώτα 71 λεπτά, το αδιέξοδο ήταν τελικά σπάσει, YE Chao επιστροφή κατώτατη γραμμή, Yu Jianfeng αμέσως στην απαγορευμένη περιοχή lob Onewave οφσάιντ, πήρε πάνω τερματοφύλακας, μικρή γωνία χτύπησε την πόρτα, 1-0. Τα πρώτα 87 λεπτά, και η επιβολή κυρώσεων σε ένα πέναλτι, αν Northern Polytechnic τράβηξε αμέσως ένα πίσω, αλλά τελικά μετά από 90 λεπτά μάχης, Sunraycave ότι η Κίνα σκόραρε δύο φορές με νίκη 2-1 επί της Βορείου Πολυτεχνείο, κέρδισε τη μάχη του υποβιβασμού. [2]

Το επόμενο έτος, Reith πήγε στο Χονγκ Κονγκ παιχνίδι πρωταθλήματος, η ομάδα ένωσε το Νότο, και υπάρχει ένα καλό παιχνίδι για το σεληνιακό Νέο Έτος. Χονγκ Κονγκ Λιγκ 2011-2012 σεζόν πρώτος σκόρερ.